Zaloguj

„Zaplanuj swój pobyt” krok po kroku:

 

Aby skorzystać z możliwości rezerwacji w serwisie „MojeBieszczady.com” należy się udać do zakładki „Zaplanuj swój pobyt”. W tej zakładce zaplanujesz cały urlop – zapiszesz jego plan w formacie pdf, a następnie możesz przedstawić rodzinie i znajomym, z  którymi wybierasz się w Bieszczady.

Dzięki samodzielnej możliwości tworzenia własnego pakietu turystycznego możesz zaplanować wyprawę weekendową lub dłuższy pobyt połączony ze zwiedzaniem atrakcji oferowanych przez serwis. 

U nas znajdziesz w jednym miejscu wszystkie potrzebne informacje o noclegach, przewodnikach, warsztatach rękodzielniczych, wypożyczalniach sprzętu turystycznego tj.: rowery, kajaki, narty, kije do nordic walking oraz o atrakcjach czekających na odwiedzających w tym pięknym zakątku Polski. 

Rezerwacja wszystkich oferowanych usług bezpośrednio przez Internet, daje możliwość organizacji urlopu bez konieczności wychodzenia z domu czy biura, nie tracisz czasu na przeglądanie wielu stron w Internecie i na przeprowadzanie męczących rozmów telefonicznych z poszczególnymi usługodawcami. Można sobie zarezerwować tylko nocleg lub zamówić np. przewodnika, który oprowadzi po bieszczadzkich cerkwiach. Można również zaplanować czas poświęcony np. na zwiedzanie cerkwi (w zależności od upodobań – oglądanie cerkwi z zewnątrz czy też zwiedzanie wnętrza, również z przewodnikiem), pobyt w Bieszczadzkim Parku Narodowym czy też w sanockim Skansenie. 

Korzystając z okazji pobytu w Bieszczadach, można zapoznać się z tradycyjnym rzemiosłem rezerwując warsztaty rękodzielnicze organizowane i prowadzone przez profesjonalnych instruktorów.

Dla rodziców przyjeżdżających do regionu z małymi dziećmi, a pragnących wyjść np. w Bieszczady Wysokie – stworzona została możliwość pozostawienia pociechy (pociech) na kilka godzin w Turystycznym Punkcie Przedszkolnym. Tu, pod opieką wykwalifikowanej opiekunki, dzieci będą mogły miło spędzić czas poznając zwierzęta domowe, bawiąc się i rysując. 

Dzięki serwisowi Tworzysz Własny Plan Dnia - Oś czasu pozwala na zaplanowanie dnia, biorąc pod uwagę również czas poświęcony na przemieszczanie się od obiektu do obiektu przy pomocy różnych środków lokomocji (samochód, rower, koń, pieszo) oraz czas poświęcony na zwiedzanie, udział w warsztatach itd.. Pozostały podczas pobytu to czas wolny - można sobie go wypełnić biorąc udział w degustacji potraw regionalnych, podawanych w wielu bieszczadzkich restauracjach i karczmach, czy też uczestnicząc w koncertach lub imprezach turystycznych coraz częściej organizowanych w bieszczadzkich miejscowościach. Informacje o nich można znaleźć w dziale „Aktualności”.

Finalizacja rezerwacji - Po zaplanowaniu całego pobytu wystarczy przejść do zamówienia i rezerwacji, by po wybraniu opcji zapłacenia za pakiet mieć gotowe zamówienie. Łącząc wszystkie wybrane elementy: np. noclegi + przewodnik tworzysz gotowy pakiet pobytu w Bieszczadach zaplanowany w pełni samodzielnie. Płacąc z góry otrzymujesz 5% rabatu od kwoty finalnej.

System generuje dodatkowo bezpłatny przewodnik w pliku pdf zawierający mapkę, wszystkie dostępne w serwisie informacje o wybranych obiektach, odwiedzanych miejscowościach oraz informacje o wybranych usługach.

FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI
Projekt „Stworzenie internetowego serwisu automatycznej konfiguracji przez turystów autorskiego, indywidualnego pobytu turystycznego w regionie bieszczadzkim www.mojebieszczady.com” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego