Zaloguj

Baza usług i atrakcji

Zajazd Bieszczadzka Ostoja

Zajazd Bieszczadzka Ostoja to doskonałe miejsce wypoczynku o każdej porze roku dla miłośników gór, rodzin z dziećmi, grup zorganizowanych. Stawarza także idealne warunki do spotkań biznesowych oraz szkoleń. 

 • Hoszów 10 A, Ustrzyki Dolne
 • www.bieszczadka-ostoja.pl
 • Zajazd Bieszczadzka Ostoja
  • Zajazd Bieszczadzka Ostoja

Zajazd Bieszczadzka Ostoja to połączenie komfortu na wysokim poziomie z klimatem bieszczadzkiej natury w towarzystwie niezwykłego krajobrazu z górą Lawortą w tle. Miejsce, które ukoi każde ciało i umysł dzięki dostępności do różnych form aktywności, a także Strefy Spa, która po pieszych wędrówkach czy rowerowych wyprawach gwarantuje głęboki relaks.

Obiekt znajduje się w miejscowości Hoszów przy Dużej Obwodnicy Bieszczadzkiej. W jego sąsiedztwie znajdują się aż 6 bieszczadzkich perełek architektury drewnianej: cerkiew w Jałowem, Hoszowie i Hoszowczyku, Równi, Bandrowie i Moczarach  Natomiast 3 km dzieli go od wyciągu narciarskiego Gromadzyń, który mieści się w Ustrzykach Dolnych.

Bieszczadzka Ostoja oferuje 46 miejsc noclegowych:

 • Pokoje 2-osobowe (11)
 • Pokój 1-osobowy (1)
 • 2-pokojowe apartamenty rodzinne (2)
 • Pokoje typu studio (2)
 • Oczywiście, w  każdym pokoju znajduje się łazienka, TV, Internet WiFi.

Do dyspozycji także:

 •  Restauracja
 • Strefa Spa i Fitness
 •  Nowoczesna  sala konferencyjna
 • Sala Klubowa
 •  Chata DymnaDlaczego warto zatrzymać się w Zajeździe Bieszczadzka Ostoja?
To miejsce stwarzające bardzo dobre warunki do uprawiania turystyki aktywnej: pieszej, rowerowej w towarzystwie bieszczadzkiej natury oraz kultury.

Bliskość bieszczadzkich cerkwi stwarza doskonałe możliwości poznania tożsamości dawnych mieszkańców - Bojków.

Zimą stanowi idealną bazę wypadową na narty - zarówno zjazdowe jak i biegówki czy ski-toury.

Po aktywno-odkrywczych wyprawach powrót do Bieszczadzkiej Ostoi to nagroda o jakiej może marzyć każdy gość. Własna i bogata oferta SPA m.in. wanna z hydromasażem, łaźnia porowa, sauna, a także masaże zrelaksują ciało, umysł u duszę.


Kiedy pogoda nie dopisuje, a masz ochotę na aktywność, to nic Cię nie zatrzyma, gdyż w Ostoi znajduje się Stefa Fitness, która zaspokoi potrzeby niejednego sportowca.

Tutaj zasmakujesz wyśmienitej kuchni, a to za sprawą sztuki gotowania, którą do perfekcji opanował Szef Kuchni. Znakomite dania kuchni polskiej i regionalnej oraz niezwykle bogate śniadania zaspokoją potrzeby najbardziej wymagającego gościa. Dla osób lubiących zdrowe odżywianie skomponowano wiele lekkich potraw pełenych świeżych ziół i warzyw.

W Bieszczadzkiej Ostoi zorganizujesz najwspanialsze wesele, bankiet czy imprezę okolicznościową. Do Twoje dyspozycji przyjazna i pięknie wystrojona Sala Restauracyjna, w której bawić się może 180 osób!

Nowoczesna i kompleksowo wyposażona sala konferencyjna gwarantuje przeżycie prawdziwych szkoleń czy warsztatów. Indywidualnie dopasowane menu: kawowe i obiadowe zawsze gwarantuje wysoki poziom. Po dniu pełnym wiedzy i nauki dla rozluźnienia umysłu możesz zasmakować dobrej zabawy w Wiacie Grillowej.

To doskonałe miejsce na wieczorne świętowanie, także w towarzystwie najbliższych Ci osób. Dobre jedzenie, piękno bieszczadzkiej przyrody oraz gwieździstego nieba na pewno spełni Ci wiele radości i niezapomniane wrażenia :)Plac zabaw dla dzieci znajdujący się przy obiekcie sprawi najmłodszych wiele radości zaś rodzicom poczucie bezpieczeństwa i możliwość wypoczynku na łonie natury. Natomiast kącik zabaw znajdujący się wewnątrz to kolejna okazja do bezgranicznej zabawy dla najmłodszych. 

Zapraszamy do Zajazdu Bieszczadzkiej Ostoja na wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia oraz niezapomnianego Sylwestra :)

Powrót do listy
FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI
Projekt „Stworzenie internetowego serwisu automatycznej konfiguracji przez turystów autorskiego, indywidualnego pobytu turystycznego w regionie bieszczadzkim www.mojebieszczady.com” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego