Zaloguj

Baza usług i atrakcji

Restauracja Niedźwiadek

To miejsce, w którym bardzo ceniona jest tradycja! Tutaj kuchnia tętni życiem, a każda osoba, która ją zamaskuje spełni swoje oczekiwania.   

  • ul. Dworcowa 5, 38-700 Ustrzyki Dolne
  • www.niedzwiadek.net
  • Restauracja Niedźwiadek
    • Restauracja Niedźwiadek

Dla Restauracji Niedźwiadek tradycja jest bardzo ważna - sięga ona początków rozwoju gastronomii w Bieszczadach, gdzie drwale i pasterze wspólnie świętowali.

Dzisiaj jest to restauracja wyróżniająca się regionalnym klimatem,  w której kuchnia zmienia się wraz z porami roku. Bogate menu potraw pełnych korzeni w towarzystwie wystroju sięgającego kultury niegdyś żyjących tutaj kultur sprawi Wam niezapomniane wrażenia.


Co warto zasmakować?

  • niezwykły i kultowy półmisek nNedźwiedzia


  • Barszcz ukraiński


  • Pielmieni


  • Placek po bieszczadzku 


  • Gołąbki po lwowsku


Tutaj zamaskujesz także niezwykłej pizzy wykonanej na domowym cieście, świeże dodatki z wyśmienitym sosem pomidorowym 


 

Natomiast jeśli preferujesz wersję light to pizza z oryginalną włoską szynką parmeńską i świeżą rucolą, obowiązkowo z dobrą oliwą


Albo sałatka z grillowanym kurczakiem z serem Dore Blue i z łososiem. Lekko i pysznie..


A na deser pyszne karpatki doskonałych karpatek, tym razem jednak w dwóch wersjach: z kremem budyniowym i kremem adwokatowym...


Albo jak kto woli wyśmienity czekoladowy torcik


Jeśli myślisz o zorganizowaniu przyjęcia we własnym domu, firmie czy innym miejscu to catering z Niedźwiadka zaspokoi Twoje największe potrzeby

Tutaj nabędziesz także prawdziwych regionalnych smakołyków z owoców pełnych bieszczadzkiego lata. Dżemy jagodowe na naturalnej pektynie to doskonała zdrowa pamiątka dzięki której zachowasz smak wypoczynku w Bieszczadach. 

Wasze pociechy w Niedźwaidku mają możliwość bezgranicznej zabawy w specjalnie przygotowanym placu zabaw oraz kąciku do rysowania.

Ale to nie wszystko…

Dla  najmłodszych zostało skomponowane wyjątkowe menu, w których każdy niejadek  „znajdzie coś dla siebie”. Kotlecik drobiowy, naleśniki z serem, owocami czy dżemem jagodowym, pizza dla malucha to cieszące się popularnością potrawy maluchów.

Ta pizza wykonana jest na domowym cieście, z dodatkiem prawdziwego sosu pomidorowego i świeżych warzyw.


Zapraszamy do bieżących relacji z Niedźwiadka tutaj :)

Powrót do listy
FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI
Projekt „Stworzenie internetowego serwisu automatycznej konfiguracji przez turystów autorskiego, indywidualnego pobytu turystycznego w regionie bieszczadzkim www.mojebieszczady.com” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego