Zaloguj

Baza usług i atrakcji

Gościniec Rabe

Gościniec Rabe to miejsce wypoczynku dla gości indywidualnych oraz rodzin z dziećmi pragnących wypoczywać w ciszy  i spokoju. To także doskonała baza noclegowa do odkrywania najwyższych szczytów w Bieszczadach. 

  • Rabe 36a
  • rabe.pl
  • Gościniec Rabe
    • Gościniec Rabe

Gościniec Rabe to przytulny rodzinny pensjonat w którym bliskość bieszczadzkiej natury oraz kultury sprawi, iż błyskawicznie wzmocnisz własne siły. Stylowo urządzone pokoje gwarantują  wysoki komfort wypoczynku. Jego niezwykła domowa atmosfera, którą tworzą gospodarze - Adam i Ania oraz ich trójka pociech sprawi, iż poczujesz się jak w domu.

Znajduje się jak wskazuje sama nazwa obiektu we wsi Rabe, w sąsiedztwie pięknej drewnianej cerkwi  oraz dzwonnicy. Niegdyś stanowiła zaplecze najstarszych ośrodków ropy naftowej.  

Gościniec Rabe oferuje  9  pokoi.

Dodatkowo do dyspozycji:

  • Masaże
  • Bacówka
  • Letni basen
  • Wyciąg narciarski do naukiDlaczego warto wypoczywać w Gościńcu Rabe?

Malownicze położenie, dostępność do pięknych spacerowych i rowerowych tras doda Ci energii od pierwszych chwil. Każdy dzień wzmocni jej pokłady, a to za sprawą zachwytu nad bieszczadzką przyrodą oraz odkrywczo-kulturowych wypraw.  

Tutaj poczujesz domowy klimat pełen ciepła i otwartości właścicieli, którzy zawsze zdradzą ciekawostki, co warto w okolicy i Bieszczadach zwiedzić.


Tutaj zasmakujesz pysznego domowego jedzenia, w którym obecne są także potrawy regionalne. Tak jak zmieniają się cztery pory roku, tak szefowa kuchni urozmaica menu sezonowymi warzywami oraz świeżymi ziołami. Śniadanie codziennie podane to prawdziwe mistrzostwo, w którym masz możliwość spróbowania lokalnych owczych serów.


Po aktywnym dniu, a także pragnąc oderwać się od codziennego pośpiechu życia marzysz, aby zrelaksować ciało i umysł. W Gościńcu możesz to marzenie spełnić, gdyż masz do wyboru szeroki wachlarz masaży, które oferuje sama właścicielka. Dla Ani masaże, to pasja, którą z wielką przyjemnością rozwija. Jak sama mówi: „Chcę wykorzystać swoje zdolności, aby poprawić Twoje samopoczucie psychiczne i fizyczne. Zabiegi sprawią, że Twoje ciało się rozluźni , a Ty zapomnisz o dokuczliwych bólach odzyskując dobra kondycję i wyśmienity nastrój”.


Wypoczywając z dziećmi sprawisz im wiele radości z atrakcji: bezpośrednio przed pensjonatem znajduje się plac zabaw oraz zjeżdżalnia, piaskownica, dwie huśtawki. W towarzystwie bieszczadzkiej przyrody odpoczniesz razem z własnymi pociechami.


Na deszczowe dni, i nie tylko gospodarze przygotowali prawdziwy  plac zabaw w salonie. W komfortowo wydzielonej przestrzeni pełnej zabawek oraz niekończonej ilości układanek wypoczywając przy kominku będziesz miał oko na swoje pociechy. 

Powrót do listy
FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI
Projekt „Stworzenie internetowego serwisu automatycznej konfiguracji przez turystów autorskiego, indywidualnego pobytu turystycznego w regionie bieszczadzkim www.mojebieszczady.com” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego