Zaloguj

Baza usług i atrakcji

Usługi przewodnickie – Karolina Kiwior

Oferta skierowana do klientów, którzy sami ułożyli swój, indywidualny plan wycieczki, a kierowani odpowiedzialnością, nie czują się na tyle pewnie by samodzielnie pójść na wyprawę.

  • Karolina Kiwior
  • -->
  • www.turkula.pl
    • karolina kiwior

Usługi przewodnickie – Karolina Kiwior


Uprawnienia:

§  przewodnik górski PTTK (nr leg. PGB/5/07)

§  pilot wycieczek (nr leg. 3344/11)

§  ratownik Grupy Bieszczadzkiej GOPR (nr odznaki 332)

§  stopień nurkowy przy KDP PTTK CMAS (**) (nr leg. POL FOO P2 05 000093)

§  członek PTTK (nr leg. 120602)

 

Oferta skierowana do klientów, którzy sami ułożyli swój, indywidualny plan wycieczki, a kierowani odpowiedzialnością, nie czują się na tyle pewnie by samodzielnie pójść na wyprawę. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Przewodnik Karolina Kiwior przed wyprawą skonsultuje z uczestnikami plan wycieczki, zatrzymując się przy każdym jej elemencie i służąc radą biorąc pod uwagę możliwości uczestników, oraz ich kondycję. Następnie bezpiecznie poprowadzi grupę na wyprawę dbając o to, by była ona jak najbardziej atrakcyjna dla uczestników.

Dodatkowo Karolina Kiwior jest fotografem-amatorem i na każdej wycieczce wykonuje zdjęcia uczestnikom, które później przekazuje organizatorowi. Do zdjęć dodaje też diaporamę (kompilacja zdjęć z muzyką).

Karolina Kiwior posiada GPS-a i na wycieczce górskiej chętnie przybliży jego zastosowanie oraz działanie. Po wycieczce, jeśli uczestnicy wyrażą chęci, Przewodnik udostępni track z GPS-a, który potem można oglądnąć w Google Earth


Trasa wycieczki: według indywidualnych preferencji klienta

 

Cena:300zł

Powrót do listy
FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI
Projekt „Stworzenie internetowego serwisu automatycznej konfiguracji przez turystów autorskiego, indywidualnego pobytu turystycznego w regionie bieszczadzkim www.mojebieszczady.com” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego