Zaloguj

Baza usług i atrakcji

Gościniec Dębowa Gazdówka

Gościniec Dębowa Gazdówka to doskonałe miejsce wypoczynku dla gości indywidualnych, pobytów rodzinnych i grup zorganizowanych preferujących aktywny wypoczynek w ciszy i spokoju oraz klimatycznym biesiadowaniu. 

 • Łodyna 43, 38-700 Ustrzyki Dolne
 • www.debowagazdowka.pl
  • Dębowa Gazdówka

Dębowa Gazdówka to unikatowe miejsce wypoczynku, przytulnie urządzone w drewnie i pięknie przyozdobione kwiatami bieszczadzkich łąk, nadającymi mu harmonią spójność z naturą. Każda osoba, która tu zawita, doceni niepowtarzalny klimat pełen duszy i doceni komfortowe pokoje i szereg atrakcji.

Gościeniec znajduje się we wsi Łodyna, znanej z jednej z najstarszych w Europie kopalni ropy naftowej i przepięknej drewnianej cerkwi z 1862 r., a niespełna kilometr od obiektu zlokalizowana jest największa stacja narciarska w Bieszczadach - Laworta.

Dębowa Gazdówka oferuje 50 miejsc noclegowych:

 • Pokoje 1,2,3 osobowe;
 • Apartamenty (do 6-ciu osób);
 • Studio 7 osobowe (3 pokoje + łazienka).
 • Oczywiście, w  każdym pokoju znajduje się łazienka, TV, Internet WiFi.

Do dyspozycji także:

 • Sauna, balia;
 • Całoroczna wiata typu grill;
 • Sala konferencyjno-weselna. 
Dlaczego warto wypoczywać w Dębowej Gazdówce?

Serwowana kuchnia kusi regionalnym jadłem, którego menu oparte jest o receptury dawnych mieszkańców tych terenów - Łemków i Bojków. Dodatkowo można w niej  spróbować potraw galicyjskich. Dla Pani Asi - właścicielki jedzenie, które oferowane jest gościom to pasja i bardzo ważna sprawa. Sama konsekwentnie dba o jego jakość systematycznie wprowadzające nowe specjały.

Na wiosnę i podczas lata popularnością cieszą się tradycyjne potrawy zawierające zioła bieszczadzkie, jesienią rydz po bojkowsku czy łemkowsku. Zima to gama dań oparta na domowej spiżarni, a codziennie do kawy czy herbaty dostaniecie pachnący domowy placek.  

To doskonałe miejsce na wielkie świętowanie: wesela, bankiety i przyjęcia okolicznościowe.

Każdą salę cechuje wyjątkowy, klimatyczny charakter pachnący drewnem i regionalną kuchnią. Bliskość natury, możliwość wyjścia na przestrzeń pełną wolności, przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa sprawią, iż takie imprezowanie pozostanie długim ciepłym wspomnieniem w Waszej pamięci. 

Jak gościniec to wielkie biesiadowanie, które jest jego specjalnością. Piękne miejsce i duża przestrzeń sprawiają nieograniczone możliwości do dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Specjalnie dla gości została oddana przestronna, drewniana Chata Dymna, która mieści aż 50 osób i czynna jest przez cały rok! To doskonałe miejsce aby zasmakować wieczornej biesiady przy wielkim ogniu czy przyjacielskim bądź rodzinnym grillu. 

Wychodząc na oczekiwania klientów Dębowa Gazdówka organizuje na zlecenie różnego rodzaju szkolenia czy konferencje. W towarzystwie drewna, przyjaznego wystroju w zgodzie z naturą przyswajana wiedza jest na wysokim poziomie! Zarówno ta trudniejsza - wymagająca pełnej koncentracji, jak i ta podczas biznesowych pogawędek. 

Dla dzieci właściciele specjalnie przygotowali plac zabaw:

Jego komfortowe położenie - blisko obiektu, sprawi, iż każdy rodzic będzie czuł się bezpiecznie mając własną pociechę "na oku". 


Dębowa Gazdówka to doskonałe miejsce to wypoczynku o każdej porze roku:

Wiosna, lato i jesień w towarzystwie bliskości natury stwarzają idealne warunki do uprawiania turystyki aktywnej: pieszej, rowerowej czy paralotniczej. Każda chwila spędzona w jej okolicy to relaks, który da upust największym zmartwieniom. 

A zima to raj dla narciarzy gdyż położona jest ok. 1 km od jedynej krzesełkowej stacji narciarskiej w Bieszczadach - Laworty. Stwarza to doskonałą bazę wypadową zarówno dla narciarzy jak i snowboardzistów. Trasa jednego ze stoku posiada homologację „FIS”, a wszystkie są oświetlone i sztucznie naśnieżne oraz latrakowane.

Jeśli pragniecie bliżej poznać właścicielkę tego uroczego miejsca - Joannę Dąbrowiecką to jest taka możliwość w wywiadzie, którego nam udzieliła o bieszczadzkiej gościnności.

Zapraszamy do Dębowej Gazdówki - aktualne oferty pełne niezwykłych atrakcji odnajdziesz tutaj :)


Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

 
 

Powrót do listy
FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI
Projekt „Stworzenie internetowego serwisu automatycznej konfiguracji przez turystów autorskiego, indywidualnego pobytu turystycznego w regionie bieszczadzkim www.mojebieszczady.com” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego