Zaloguj

Baza usług i atrakcji

Hotel Górski

Hotel Górski  w Wetlinie znajduje się w Bieszczadach, na granicy Bieszczadzkiego Parku Narodowego i Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego.

  • Wetlina 49
  • wetlinahotel.pl
    • Hotel Górski PTTK

Hotel mieści się w białym dwupiętrowym budynku położonym na skarpie, w zakolu rzeki Wetlinki. Na parterze znajduje się restauracja, kawiarnia oraz taras restauracji. Na część hotelową składa się 10 pokoi na 1. i 2. piętrze.

Poniżej hotelu usytuowany jest camping, w skład którego wchodzi pole namiotowe z sanitariatami i prysznicami w wolnostojącym pawilonie, 2 duże sezonowe domki campingowe oraz 6 stanowisk dla przyczep campingowych.

Dlaczego warto zatrzymać się w tym miejscu?

 

Hotel Górski PTTK to w pewnym sensie przygoda, która się już nie trafia. To obiekt, który jeszcze przetrwał ze swoim PPTK- owskim klimatem do czasów obecnych.Otoczenie hotelu to ogrom terenu, dający poczucie spokoju w tak ruchliwym miejscu jakim jest Wetlina w sezonie. Świetne miejsce dla zabaw sportowych, plenerowych i imprez grillowo-ogniskowych.

Świetna baza wypadowa do znanych szlaków i tras. Przsympatyczna obsługa i kierownik hotelu.

Jadalnia stoi otworem dla wszystkich gości - naleśniki z jagodami ze świeżych z połonin to specjalność tego obiektu.

 

To miejsce dla tych  potrzebują zatrzymać się w sobie jak i  rozmowy z drugim człowiekiem :)

Powrót do listy
FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI
Projekt „Stworzenie internetowego serwisu automatycznej konfiguracji przez turystów autorskiego, indywidualnego pobytu turystycznego w regionie bieszczadzkim www.mojebieszczady.com” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego