Zaloguj

Jak obudzić codzienną Radość Życia?

    • Bukowe Berdo

Czy zgodzicie się ze mną, że życie to podróż, w której każdy z Nas ma prawo cieszyć się każdym dniem spełniając własne marzenia?

A każda chwila doskonała jest, aby wzmacniać codzienną Radość  Życia?

Choć odpowiedź na te pytania jest oczywista, to jak w rzeczywistości: Czy potrafimy cieszyć się z tego co mamy jednocześnie zaspokajając najgłębsze tęsknoty pełne marzeń…

Jeśli potrzebujesz pomocy, aby tego dokonywać każdego dnia to mam dla Ciebie niezwykle ważne narzędzie Bank Radości Życia.

Cóż to jest za Bank?


To Twoje codzienne depozyty radości życia, które odnajdziesz:

  • we własnych wartościach - Twoich skrzydłach ku realizacji marzeń;
  • potencjale - Twoim morzu niegraniczonych możliwości;
  • motywacji -  Twojej studni wewnętrznej siły do działania;
  • spełnieniu - To Twój wybór, a nie coś co wydarzy się w przyszłości.

Dzięki niemu zwiększysz świadomość codziennej radości we własnym życiu!


Jak skutecznie rozwijać własny potencjał?


Zaufaj sobie!

Każdy z Nas ma w sobie znakomite predyspozycje do robienia czegoś, co sprawia nam najwięcej przyjemności. Ta sztuka może skruszyć nawet najbardziej zatwardziałe serca oraz zainspirować Cię wielkich zmian we własnym życiu.

Bank Radości Życia wzmocni Twoją pasję kluczową, dla której w stanie jesteś zrobić bardzo wiele, a jej doświadczanie i systematyczne rozwijanie daje Ci ogromną dawką pozytywnej energii. Wówczas „coś”, co kiedyś wydawało Ci się nie możliwe przestaje mieć ograniczenia i staje się w Twoim zasięgu. 

Jakie pasje mogą dać olbrzymiej siły do działania?

 

Takie, które wypływają głęboko z Twojego serca, których realizacja przychodzi Ci lekko w poczuciu radości dając olbrzymią satysfakcję

Jak twórczo pobudzić uśpione pasje? 

Nie ma jednej wybranej dziedziny sztuki, która by doskonale odkrywała Twoje twórcze zdolności rozwijając Twoją osobowość pełną potencjału. Zatem każdy „sposób” może sprawić Ci mnóstwo radości. Może to być ceramika, malarstwo, szydełkowanie…


Równie ważna w tym Banku jest motywacja czyli źródła tego, co napędza Cię do działania.

Dzięki niej odkryjesz własne kotwice pełne mocy. Stanowią one ważną jego część przyśpieszając osiąganie tego, co chcesz osiągnąć, a w chwilach słabości dodadzą Ci wsparcia przemieniając wątpliwości w akceptację chwilowego spadku sił do działania. Takie sytuacje mogą spotkać każdego z nas, gdyż ich pojawianie się jest niezbędne, abyś sobie uświadomił, co tak naprawdę jest dla nas ważne.

Często depozyty Banku Radości Życia jak np. pewność siebie podczas realizacji wyznaczonych celów, odwaga i zaufanie do siebie, szanse i możliwości, kompetencje i umiejętności zalety mogą być zablokowane przez największe ograniczenie, z którym boryka się wielu z Nas - wewnętrznym krytykiem. Warto wiedzieć, iż nie jest on Tobą, tylko otoczeniem i doświadczeniem.  W jego skutecznym zdemaskowaniu i akceptacji pomocny Ci będzie ten niezwykły Bank.  
 


Co jest niezbędne, aby zbudować taki Bank? Jak zacząć?


Świadoma gotowość pełna otwartości na pozytywną zmianę we własnym życiu. To ona zbuduje w Tobie  mocny fundament, na którym postawisz własny scenariusz życia odzwierciedlający to, co jest dla Ciebie najważniejsze.  

„Składnikiem” tego fundamentu jest poczucie wartości oraz akceptacja przeszłości, przyszłości oraz „tu i teraz” oparta o bezgraniczną miłość do samego siebie.  Wówczas Twoje życie stanie się podróżą pełną cudów… Czasami, aby tego dokonać, możesz potrzebować wsparcia, inspiracji i motywacji. Kogoś, kto sprawi, iż uśmiech na Twojej twarzy powróci niczym bumerang, a Twój umysł „wykrzyczy”, iż nie ma rzeczy niemożliwych :)


 

Wszystkie depozyty tego Banku są tylko Twoją własnością i nikt nie może Ci ich odebrać. Tylko Ty sam możesz stanowić o ich pięknym odkrywaniu, rozwijaniu – każdego dnia o każdej porze dnia i nocy masz na to szanse. One zawsze będą Ci towarzyszyć, a Twoja troska o nie odda Ci zawsze tym, czego pragniesz z całego serca. Jak to jest możliwe? Bo są zgodne, prawdziwe i wypływają z Twojego wnętrza. A tylko taka studnia potencjału ma możliwość bezgraniczności w świecie!
 

Bank Radości Życia pomoże Ci w skutecznym porzuceniu bagażu zbędnych obciążeń,  dzięki czemu  skoncentrujesz się na tym, co jest dla Ciebie ważne i najważniejsze! 

Codziennie  wzmacniany poprzez wkładane do niego depozyty radości życia otworzy przed Tobą nowe drogi pełne niepowtarzalnych szans :)


Czy realizujesz wyznaczone cele rozwijając to, co w Tobie najpiękniejsze?

Jaka jest Twoja codzienna Radość Życia?

A co jeśli masz wrażenie, że Twoje marzenia się oddalają? Czujesz spadek energii i satysfakcji?

Jest w Tobie chęć, aby to zmienić?

Masz zatem szansę, aby przełamać ten „spadek” biorąc udział w niezwykłych  warsztatach Karpacka Przemiana, które pomocne Ci będą w zbudowaniu tak niezwykłego Banku Radości Życia tym samym rozpoczynając przemianię własnego życia :)

Szczegóły znajdziesz tutaj :) 


Monika Bulik

Coach przemiany

Redaktor naczelny mojebieszczady.com 


FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI
Projekt „Stworzenie internetowego serwisu automatycznej konfiguracji przez turystów autorskiego, indywidualnego pobytu turystycznego w regionie bieszczadzkim www.mojebieszczady.com” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego