Zaloguj

7 kluczy przemiany własnego życia, aby spełniać marzenia!

    • 7 kluczy wewnętrznej przemiany

Wakacje to czas, który wielu z Nas kojarzy z beztroską, dobrą zabawą czy długo wyczekiwanym wolnym podczas którego możemy zapomnieć o wszystkich zmartwieniach. To zapomnienie połączone z wypoczynkiem to dokonały moment, aby zatroszczyć się o własne wnętrze i zajrzeć w głąb siebie.

Każda pora roku odkrywa swój sens przemiany, a lato to niezwykły czas zakwitu. Towarzystwo słońca, wody, wielobarwnej przyrody mogą nam pomóc w tym niezwykłym zatrzymaniu.

O co w sposób szczególny należy zadbać w tej wakacyjnej podróży?

Spokój wewnętrzny, który stanowi o naszej największej sile życiowej. W jaki sposób należy go codziennie pielęgnować? Po pierwsze wykazywać prawdziwą bezgraniczną miłość do siebie pełną samoakceptacji tego co mamy, jak i tego,  co nas spotyka. Do drugie dać sobie przestrzeń pełną otwartości do zmian i rozwoju. Być gotowym do przemiany - odrodzenia w nas tego, co wymaga naprawy oraz wykazywać piękną dojrzałość w postaci codziennej radości życia.

Ważne jest to, aby zadbać o wszystkie te „składniki” ponieważ tylko takie podejście pozwoli nam na osiągnięcie wewnętrznego sukcesu. Przykładowo: jeśli nie pokochasz siebie, to nie otworzysz się na świat doświadczając codziennego poczucia szczęścia.

A teraz przejdźmy do kluczy przemiany, które powinny Ci towarzyszyć każdego dnia. Można je także nazwać pewnymi zasadami czy pełnymi mocy uzdrawiaczami, które pokonają największe ograniczenia czy bariery dotykające cię w życiu. I tak:

1. Otwórz się! - Codzienne wzmacniasz nowe szanse i możliwości.


 

2. Pokochaj siebie! - Świat oddaje Ci  to, czego najmocniej pragniesz od życia.3. Przebacz sobie i światu wszystkie ograniczenia - To Twoja droga do bezgranicznej miłości i powodzenia. 


 

4. Żyj świadomie! - Ta mądrość wzmacnia Twoje poczucie uważności w realizacji marzeń.
 

 

5. Doświadczaj własnego poczucia wartości! - To Twoje najpiękniejsze wewnętrzne bogactwo. 


 

6. Weź odpowiedzialność za własne życie! - Jesteś kreatorem własnego życia.7. Myśl pozytywnie! - Problem to wiadomość, co należy zmienić w Twoim życiu.
 

Niech te wyjątkowe klucze otwierają Cię codziennie na to, co najpiękniejsze na świecie. One pomocne także Ci będą w przeminie tego, co Ci nie służy i pokonaniu największych trudności. Jak to jest możliwe? Są prawdziwe bo wypływają z głębi Ciebie, a tylko to co ma taką wartość może zadziałać cuda w Twoim życiu.  Pamiętaj każda chwila to szansa na radość, a wakacje to czas, który może stać się dla Ciebie niezwykły kiedy rozpoczniesz tę niezwykłą podróż :)

Monika Bulik

coach przemiany

redaktor naczelny mojebieszczady.com


A już wkrótce zabiorę Cię w dalszy ciąg tej niezwykłej podróży pełnej tego, co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze. Mam nadzieję, że nie możesz się doczekać :)

FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI
Projekt „Stworzenie internetowego serwisu automatycznej konfiguracji przez turystów autorskiego, indywidualnego pobytu turystycznego w regionie bieszczadzkim www.mojebieszczady.com” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego