Zaloguj

Jak zostać Twórcą własnego Życia?

    • Smerek  z Wetliny

Zgodnie z obietnicą dzisiaj zapraszam Was w podróż, podczas której poznacie sekret Jak zostać Twórcą własnego Życia? Pomocny Wam w tym będzie pierwszy, drugi i trzeci Karpacki Krok, które wcześniej poznaliście. Ich odkrycie i zrozumienie, a następnie weryfikacja na podstawie własnego doświadczenia pomocna będzie w wyznaczeniu drogi ku wewnętrznej przemianie. Tylko taka droga - wypełniona tym, co jest dla Was najważniejsze gwarantuje spełnienie najskrytszych marzeń. I tutaj niezbędna jest Strategia Realizacji Celów spójna z prawdziwymi wartościami. Jak skutecznie stworzyć taki system wsparcia?  Czwarty Karpacki Krok zdobytą wiedzę i umiejętności wszystkich Karpackich Kroków oraz Wasze doświadczenie „ubierze” w konsekwentny plan działania.

Jak zdajecie sobie sprawę, nie jest łatwo przemienić własne życie – dorobek 5, 10, 15, a może nawet 20 lat. Zapomnieć i wybaczyć wiele głębokich, niekiedy bolących wspomnień, ran obecnych w naszym ciele, umyśle i duszy. Mam jednak dla Was wspaniałą wiadomośćwszystko można zmienić i od nas samych zależy czy zostaniemy Twórcą własnego życia. W przypadku bolących przeżyć pamiętajmy-  zawsze, że są to „prezenty” od losu, świata czy Boga, aby pokazać nam, co tak naprawdę jest dla nas ważne. Pogłębiajmy tę piękną świadomość, a kiedy „coś” bardzo nas dotyka zadawajmy sobie pytanie:, Co to doświadczenie chce nam powiedzieć?


A teraz zdradzę Wam sekret - Jak stworzyć wielopłaszczyznową skuteczną strategię realizacji celów? Pomocne Wam w tym będą 3 Karpackie Narzędzia Rozwojowe:

  • Program Rozwoju Własnego Potencjału i Realizacji Celów (roczny)

Oparty na rozwoju potencjału, mocnych stron, zainteresowań. Sięga wewnętrznych źródeł motywacji.

  • Plan Przemiany Życia Osobistego i Zawodowego (pięcio letni)

To długofalowa mapa przemiany, której celem jest nadanie spójności w życiu na płaszczyźnie pracy i domu. Aby tego dokonać niezbędne jest wyznaczenie celu: rocznego, dwuletniego, trzyletniego oraz pięcio letniego

  • Miesięczna Lista Kontrolna Marzeń

Składa się z tygodniowych mini-celów, których zadaniem jest budowa dobrych i skutecznych nawyków pielęgnowania codziennej radości w Waszym życiu. Te drobiazgi, to nie przypadki! Każdy dzień z ich udziałem będzie budował Wasz codzienny fundament, oparty na tym, co jest dla Was najważniejsze!

A więc… pierwszy, drugi i trzeci Karpacki Krok rozpocznie w Was proces wewnętrznej przemiany.  Natomiast czwarty sprawi, iż zaczniecie osiągać to, czego najmocniej pragniecie. Będą te efekty Waszej konsekwentnej pracy nad sobą :)

Jeśli pragniesz rozpocząć piękną przemianę własnego życia to odkryj wszystkie Karpackie Kroki:

Pierwszy Karpacki Krok - Jak odkryć i rozwijać to, co jest dla Ciebie najważniejsze?

Drugi Karpacki Krok - Gdzie możesz odnaleźć codzienną radość życia?

Trzeci Karpacki Krok - Jak skutecznie osiągnąć to, czego pragniesz?


 

Monika Bulik

Coach przemiany

FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI
Projekt „Stworzenie internetowego serwisu automatycznej konfiguracji przez turystów autorskiego, indywidualnego pobytu turystycznego w regionie bieszczadzkim www.mojebieszczady.com” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego