Zaloguj

Jak odkryć i rozwijać to, co jest dla Ciebie najważniejsze?

    • Bieszczady w obiektywie

Zgodnie z obietnicą dzisiaj zapraszam Was w podróż, podczas której poznacie więcej sekretów Pierwszego Karpackiego Kroku ku wewnętrznej przemianie.  Warto wiedzieć, iż poznanie, odkrycie i zrozumienie wszystkich Karpackich Kroków, a następnie przełożenie ich na własne doświadczenie zweryfikuje otaczającą Cię rzeczywistość pokazując, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne :)

Tworzą one program - drogę pięknego rozwoju wypełniając każdą chwilę szansą na radość. Zbudują w Tobie wewnętrzny fundament, na którym „postawisz” własną Strategię Realizacji Celów zgodną z Twoimi prawdziwymi wartościami. Tylko taki „plan działania” może uczynić Cię kreatorem własnego życia!

Pierwszy Karpacki Krok - Jak odkryć i rozwijać to, co jest dla Ciebie najważniejsze?

Pomocne w tym będzie skuteczne narzędzie ku poznaniu samego siebie - Mapa Potencjału i Potrzeb. Jaka mapa może rozpocząć proces przemiany? Tylko taka, której twórcą jesteśmy my sami, bo kto zna nas lepiej niż nasze serce. Zawiera ona nasze mocne strony, zainteresowania, pasje, talenty. Sprawia, iż jesteśmy dumni z dotychczasowych osiągnięć. Pomaga w weryfikacji źródeł wewnętrznych blokad, które nie służą nam na co dzień i często odpychają  od realizacji  zmierzonych celów. Dzięki ich rozpracowaniu daje nam możliwość przemiany słabych storn w mocne, a zagrożeń i ograniczeń w szanse i możliwości. Tylko taka Mapa może się stać skutecznym narzędziem przemiany.

Drugim narzędziem przemiany i realizacji marzeń, jest równie ważny – Bank Radości Życia. Cóż to jest za Bank? Otóż moi drodzy to Wasze codzienne depozyty radości życia, takie jak: pewność siebie podczas realizacji wyznaczonych celów, odwaga i zaufanie do siebie, szanse i możliwości jak i kompetencje i umiejętności czy zalety.

Często te depozyty mogą być zablokowane przez największe ograniczenie, którym jest wewnętrzny krytyk. Warto wiedzieć, iż nie jest on Tobą, tylko otoczeniem i doświadczeniem.  W jego skutecznym zdemaskowaniu i akceptacji pomocny Wam będzie Bank Radości Życia.

Ten Bank wzmacnia także Twoją pasję kluczową, dla której w stanie jesteś zrobić bardzo wiele, a jej doświadczanie i systematyczne rozwijanie daje Ci ogromną dawką pozytywnej energii.

Odnalezienie własnych kotwic pełnych mocy, które stanowią bardzo ważną jego część przyśpieszą osiąganie tego, co chcesz osiągnąć, a w chwilach słabości dodadzą wsparcia przemieniając wątpliwości w akceptację chwilowego spadku sił do działania

Takie sytuacje mogą spotkać każdego z nas, gdyż ich pojawianie się jest niezbędne, abyśmy sobie uświadomili, co tak naprawdę jest dla nas ważne.

Pierwszy Karpacki Krok odkryje i rozwinie w Tobie to, co najważniejsze! Grudzień to doskonały czas, aby rozpocząć najpiękniejszą podróż życia – przemiany i spełniania najskrytszych marzeń.

A już teraz zapraszam do głębszego poznania drugiego - równie ważnego narzędzia realizacji marzeń - Bank Radości Życia :)

Monika Bulik

Coach przemiany

FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI
Projekt „Stworzenie internetowego serwisu automatycznej konfiguracji przez turystów autorskiego, indywidualnego pobytu turystycznego w regionie bieszczadzkim www.mojebieszczady.com” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego